Про нас

Про нас

Компанія ТОВ «Наука для дітей», ТМ «Наукове шоу Лабораторія професора Антошки» – перша українська компанія, що займається дитячими розвагами в науковому стилі. Її засновник Антон Донцов, відомий як професор Антошка.
За 3 роки нашої роботи, ми провели понад 2000 наукових шоу. Відкрили філії в м. Київ, м. Дніпро та м. Запоріжжя. Запустили виробництво дитячих іграшок – «Набори для дослідів» і продовжуємо розвиватися по всій Україні і за її межами!
Історія компанії:

 • У 2014 році Антон Донцов пробує себе в ролі професора Антошки, розробляє експерименти та сценарії, проводить дитячі свята в науковому стилі;
 • У грудні 2014 року створюється сайт;
 • У березні 2015 року проходить реєстрація ТМ «Наукове шоу Лабораторія професора Антошки;
 • У квітні 2015 року розробляється і створюється соціальна програма ЗСЖ «Проти тютюну»;
 • У листопаді 2015 року знімається дитяча програма на ТРК «Алекс» і запускається канал YouTube;
 • У 2016 році відкривається філія в м Дніпро;
 • У грудні 2016 року запускається виробництво дитячих іграшок «Наборо для дослідів»;
 • У березні 2017 відкривається філія в м.Київ;
 • У квітні 2017 року підписується договір з дистриб’юторською компанією з продажу дитячих іграшок;
 • У вересні 2017 запускається 3 нові іграшки «Набори для дослідів»;
 • У грудні 2017 року запускається серія майстер-класів.
 • У січня 2018 запускається новий сайт;
 • У лютому 2018 року запускається франчайзинговая програма.

Що таке шоу професора Антошки?

Наукове шоу «Лабораторія професора Антошки» – це несподівана суміш дитячого свята з цікавими експериментами хімії та фізики. Діти не тільки дивляться шоу-програму, а й активно беруть участь в ній, проводять різні хімічні реакції разом з професором Антошкой, перетворюючись в справжніх вчених.

Мета наукового шоу показати і довести, що Наука – це круто, здорово і весело!
Всі досліди абсолютно безпечні! А використовувані матеріали доставляються безпосередньо з США і Канади!

Шоу можна проводити де завгодно, у себе вдома, в кафе, в ресторані, в школі і навіть дитячому садку. А влітку ми відмінно влаштовуємо свято на літньому майданчику або дитячому таборі!

Найголовніше, для проведення програми, нам необхідно надати стіл, теплу воду, розетку і зручні місця для дітей!
«Лабораторія професора Антошки» – це можливість побачити тисячі щасливих дітей, які відкрили для себе казку в науковому просторі та «заразилися» спрагою нових наукових знань. Подаруйте своїй дитині справжнє свято!

«Лабораторія професора Антошки» піклується про безпеку кожного експерименту! Професор не тільки дарує дітям радість, а й контролює все, що відбувається в лабораторії.
Ми надаємо безліч дитячих шоу на вибір, залежно від побажань, пори року і навіть свята! Хочете поринути в світ сухої води? А може, насолодитися літнім відпочинком на природі? Або поекспериментувати з сухим льодом на дні народження? Вибирайте!

У дитячих шоу-програмах від «Лабораторії професора Антошки» завжди є сенс! Розвинути тягу до знань, зрозуміти, як влаштований світ і в той же час насолодитися веселощами.
Веселі професора разом з дітьми зроблять безліч відкриттів зі світу науки. Будьте впевнені – кращого варіанту шоу на дитяче свято ви не знайдете! Дитяче наукове шоу від «Лабораторії професора Антошки» буде грандіозним і неймовірним – як і будь-яке наукове відкриття.

Замовити шоуОберіть найближче до вас місто

Купити в один клік